Теодор Иванов се присъедини към „Славата“!
Роденият в София 22-годишен вътрешен полузащитник Теодор Иванов започва футболния си път в школата на Левски (София), а след това преминава и през школата на Локомотив (София), където записва своя дебют при мъжете.За Локомотив записва 8 мача в елита. Следва престой в Марек, в чиито редици записва 31 мача и отбелязва 1 гол във Втора лига. Пристига на стадион „Христо Радованов“ след като през пролетта бе част от Германея (Сапарева Баня).
Пожелаваме на Теодор Иванов здраве и много радостни моменти в цветовете на Струмска слава.