← Новини
Монтана Новини

ПФК Монтана привлече още един футболист, израснал в школата на клуба

25 юни 2026, 15:55

Монтана се подсили с още едно ново попълнение.  

Ивелин Георгиев подписа своя договор със „сините“ и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант преминава през голяма част от възрастовите формации на Монтана, а до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол.

След периода си в Монтана Георгиев премина в Спортист (Своге), където през изминалия сезон се утвърди като основна фигура в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на „шоколадите“ във Втора лига.

Пожелаваме на Ивелин Георгиев здраве, успешен сезон и много силни изяви със синята фланелка на ПФК Монтана!

🔗
Източник
pfcmontana.bg