← Новини
ОФК Несебър Новини

Галин Димов, Коста и Генчо Далеви няма да продължат в ОФК Несебър

23 юни 2026, 09:37

Един от най-опитните футболисти през изминалия сезон в ОФК Несебър – Галин Димов, се разделя с клуба.

Той ще премине в Нефтохимик за предстоящия шампионат. Роденият през 1990 година полузащитник се завърна при делфините през есента на 2025 година и бе с основен принос за класирането във Втора лига.

Братята Генчо и Коста Далеви също се разделят с Несебър.

Те също пристигнаха обратно в отбора през лятото на 2025 година и бяха част от тима, спечелил първото място през миналия сезон.

Свързани
⚽ ОФК Несебър
🔗
Източник
ofcnesebar.com